Krijg jij energie van zelfstandig werk? Wil je de oudstudentenwerking van de VUB mee uitbouwen?

Wij zijn de Oudstudentenbond VUB, of simpelweg OSB VUB. Dat is dé alumnivereniging van de Vrije Universiteit Brussel. Wij brengen oud-studenten, jong en oud, ook na hun studietijd samen. OSB VUB streeft een maatschappelijke meerwaarde na door de communicatie tussen oudstudenten van de Vrije Universiteit Brussel te bevorderen en tal van evenementen, opleidingen en projecten te organiseren.

Jij bent dan weer als het ware de CEO van onze vereniging, ook wel de coördinator genoemd. Je beheert projecten binnen het beleid van de Raad van Bestuur. Je gaat mee op zoek naar medewerkers en vrijwilligers en coacht hen. Je zorgt voor de dagelijkse aansturing van het algemeen secretariaat en hiervoor kan je je beroepen op een team van 2 à 3 medewerkers. Je zit samen met onze partners om projecten tot stand te brengen. Je toont initiatief met de bedoeling onze vereniging naar nieuwe hoogtes te tillen.

Jouw profiel:

 • Je hebt minimaal een bachelor of je beschikt over voldoende ervaring.
 • Je hebt voeling met de Vrije Universiteit Brussel en haar waarden.
 • Je werkt graag zelfstandig aan grote en kleine projecten, activiteiten, …
 • Je hebt de drive om de vzw naar een hoger niveau te tillen.
 • Je bent beschikbaar voor avond- en soms weekendwerk (mits compensatie).
 • Je bent communicatief en constructief ingesteld.
 • Je denkt creatief mee met beleidsmakers van OSB VUB en onze partners.
 • Je bent bereid mensen aan te sturen en kan in team werken.

Ons aanbod:

 • Een contract van onbepaalde duur.
 • Een hybride werkomgeving waar je werkt aan de VUB en van thuis.
 • Verloning volgens barema met doorgroeimogelijkheden.
 • Extralegale voordelen zoals laptop en telefoon.
 • Mogelijkheid tot het volgen van opleidingen.
 • Tussenkomst in woon-werkverkeer.

Interesse of vragen?

Solliciteer ten laatste op 31 oktober 2022 door je cv en motivatiebrief door te sturen naar voorzitter@osb.be.